Beauty Company

Nail Care
Skin Care
Hair Care


Sintama

Name: Anna
Age: 31 yrs


Imiona: Anna Katarzyna Magdalena Nazwisko: Świątczak - Wiśniewska
Data urodzenia: 30.03.1977 r.
Data imienin : 26.07
Miejsce ur.: Katowice
Mąż: Michała Wiśniewski (lider Ich troje)
Dzieci: córki Etiennette Anna i Vivienne Vienna
Znak zodiaku: baran
Rodzice: Ewa i Tadeusz
Rodzeństwo: siostry Magda i Kasia
Kolor włosów: naturalnie szatynka - aktualnie blondynka
Kolor oczu: brązowe
Wzrost: 167 cm
Wymiary: 90-60-90
Języki obce: arabski, angielski, obecnie Ania uczy się niemieckiego :-)
Zawód: magister nauk politycznych, wokalistka zespołu Ich Troje
Ulubiona piosenka Ich Troje: Do M.
Ulubiony kwiat: róża
Ulubione perfumy: Apple, DINKY
Ulubiony owoc: arbuz
Kuchnia: włoska, Śląska,
Zawód z dzieciństwa: policjantka, kosmonautka i wokalistka :-)

-

Ania - czyli Ich trzecia :-)

Biografia Ani Wiśniewskiej.

Ania Katarzyna Magdalena Wiśniewska (z domu Świątczak)
wokalistka zepołu ich troje
Oficjalna strona internetowa.

Urodziła się 30 marca 1977 roku (podobno we wtorek) w Lublińcu. Jej pierwszy odnotowany "sukces" wokalny to wygrana w konkursie piosenki przedszkolnej.

W wieku sześciu lat rodzice zapisali ją do szkoły muzycznej. Grała na skrzypcach i fortepianie. Ukończyła naukę dopiero po 10 latach.
W międzyczasie próbowała sił jako wokalistka.Kilka lat śpiewała w zespole Wiolinki , którego największym osiągnięciem okazał się udział i wygrana podczas Festiwalu Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w Zielonej Górze. W Opolskim Studiu Piosenki miały miejsce jej pierwsze profesjonalne koncerty solowe. Równocześnie współpracowała z lokalnymi zespołami o innym klimacie muzycznym ... punk rock! W wieku 15 lat dostała się ze swoim zespołem Gławthabak na konkurs piosenki w Jarocinie. Niestety wystąpić im się nie udało z powodu "zadymy", która skutecznie zamknęła festiwal na długie lata. Rozgoryczona Ania wraz ze swoimi wiernymi koleżankami założyła zespół "Kurki z jednej dziurki" próbując zaistnieć jako basistka. W 1996 roku zaczęła pracować jako chórzystka. Nagrywała płyty i koncertowała z takimi gwiazdami jak: Piasek, Natalia Kukulska, Kaja Paschalska, Sylwia Wiśniewska.
Tak zwana powszechnie kariera rozpoczęła się wraz z udziałem w programie "Szansa na sukces" z piosenką "Pamiętasz była jesteń". Konkurs ten przyniósł jej pierwsze miejsce i udział w Debiutach Opolskich.

W 1996 roku otrzymała najważniejszą jak dotąd nagrodę: Nagrodę Publiczności. Jury przyznało jej także pierwsze wyróżnienie. Po sukcesach Ania przeprowadziła się do Warszawy.
Rozpoczęła naukę w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Warszawie. Skończyła ją trochę przed czasem pracując jako chórzystka w przeróżnych zastawach osobowych. Nowym etapem okazała się przygoda z Telewizją Polską mianowicie praca w programie "Jaka to melodia" .

Kiedy już wszystko układało się bardzo dobrze, a Ania zaczęła przyzwyczajać się do nowej sytuacji, na festiwalu w Opolu w 2003 roku zespół Ich Troje, który wówczas pojawił się bez wokalistki, wykradli ją z chórku! Od 2003 roku Ania jest wokalistką w Ich Troje. Dzięki swojemu uśmiechowi i optymistycznemu podejściu do świata zdołała przekonać do siebie sympatyków zespołu. W grudniu lider "Ich Troje", Michał Wiśniewski ogłosił koniec zespołu. Ku rozpaczy i zdziwieniu fanów, cała trójka pojawiła się na festiwalu "Top Trendy" , gdzie zajęli wysokie, bo 5 miejsce. Ania wystąpiła z utworem "Zastrzel mnie".

Po kilku dniach w Internecie pojawiła się potwierdzona informacja o powrocie zespołu na scenę, co oznaczało, że dalej mogliśmy słuchać naszego ulubionego zespołu.W 2005 roku zespół wystąpił na ponad 60 koncertach, których sponsorem była partia polityczna - Samoobrona.
29 lipca 2006 roku Ania została żoną Michała, a 17 września na świat przyszła ich pierwsza córka Etiennette Anna. Przed premierą kolejnej płyty zespołu Ania postanowiła zaskoczyć swoich fanów i zmieniła radykalnie wygląd. Obcięła swoje długie blond włosy, a na jej głowie pojawiła się znacznie krótsza fryzurka w kolorze czerwonym.
10 marca 2007r. - w magicznym Las Vegas Ania i Michał w języku angielskim wygłosili przysięgę małżeńską. 31 sierpnia 2007 w Kielcach odbył się specjalny koncert z okazji 10-lecia istnienia zespołu. Tytuł koncertu: "10 lat Ich Troje, ... a niech gadają!" . Koncert prowadził Krzysztof Ibisz. Koncert był emitowany w Polsacie i obejrzało go 3,56 mln widzów.

2 czerwca 2007r. - rozpoczęła się kolejna trasa zespołu po Polsce tym razem pod hasłem Avans Tour. 2 lutego 2008 roku o 23:55 na świecie pojawiła się Vivienne Vienna, druga córka Ani i Michała.
W międzyczasie Ania zdążyła zmienić dwukrotnie fryzurę, z ognistej czerwieni zmieniła się w brunetkę by w grudniu ponownie wrócić do długich blond włosów. Aktualnie czekamy z niecierpliwością na pierwszy solowy album Ani "13 najważniejszych rzeczowników w życiu kobiety"!

8 sierpnia 2008 zespół ma wydać ósmą płytę pt. "Ósmy obcy pasażer".